piątek, 29 czerwca 2012

Plus500 - Pobawmy się na rynku

Przedstawię wam sposób na którym mając odrobinę chęci można zarobić całkiem PRZYZWOITĄ sumkę.

Jak bardzo przyzwoitą? Od 75zł za samą rejestracje, aż po nieograniczone ilości :)

Na czym to polega? Otóż, rejestrując się na stronie Plus500 otrzymujemy na start 75 zł i kupujemy za te pieniądze aukcje, kursy i towary. Głównie skupimy się na Forexie, czyli handlu walutami.

Zaprezentuje przykład:

1. Kowalski zarejestrował się w serwisie i dostał 75zł
2. Kupił kurs EUR/USD kiedy był tani.
3. Poczekał i sprzedał z zyskiem kiedy euro stało wysoko.

Prawda, że proste?

Do tego można cały ten proces zautomatyzować! Ustawiamy tylko kiedy ma nam sprzedać/kupić euro jak będzie ustawiony przez nas zysk, a pieniądze same przeleją się do naszego "wirtualnego" konta.

Przy wypłacie trzeba wysłać kopie dowodu osobistego, ale jest to chyba zrozumiałe. Do tego Plus500 cieszy się bardzo dobrą opinią, wypłacalnością czyli nic tylko handlować.

Mam tu dla was parę sposobów jak poprawić swoje wyniki w handlu. Można tym polepszyć swoje dochody aż o parędziesiąt %

Kiedy pobierzemy program musimy znaleźć taki przycisk

następnie:Potem musimy znaleźć pare walut jaka nas interesuję i...Jak można zobaczyć na grafice niżej, para walut osiągnęła NAJNIŻSZY punkt w ostatnich 7 dniach (czerwony punkt na wykresie). Powinieneś KUPIĆ, ponieważ teraz zacznie zyskiwać na wartości.
Kliknij KUP i podaj kwotę jaką chcesz zainwestować. Pamiętaj, iż możesz użyć lewaru do zainwestowania większej ilości pieniędzy niż masz na swoim koncie.Tak samo działa, w drugą strone. Jeśli chcemy sprzedać parę, to czekamy aż w ciągu ostatnich 7 dni osiągnie najwyższą wartość i sprzedajemy z zyskiem :) 

Zacznij przygodę z Plus500 już dziś!

Dla dowodu wrzucam zdjęcie z moimi zarobkami:
LINK

2 komentarze: